Žactvo

Skupinové foto Věk: od 6 let /možno i mladší, popřípadě sourozenci – domluva s cvičitelkou nutná

Míčové hry, jednoduchá cvičení na nářadí, všestranná příprava se zaměřením na různá sportovní odvětví – skladba hodin je pestrá, přizpůsobená věku a schopnostem dětí. Zařazovány jsou závody družstev i jednotlivců. Při příznivém počasí se cvičí na venkovním hřišti. Všem nabízíme možnost účasti na závodech pořádaných v rámci Sokolské župy Plzeňské (v plávání a atletice).

Samostatně nebo jako doplněk ke cvičení sokolské všestrannosti (pondělí / čtvrtek) nabízíme dětem ve věku 6 - 10 let zařazení do oddílu Sportovní a míčocé hry.

Nábor nových členů proběhne v září 2019. Pouze pondělní cvičení pro děti 5-8 let je pro rok 2019/2020 již plně obsazeno.

Skupinové foto