Informace o T.J. Sokol Plzeň - Doubravka

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doubravka má téměř 800 členů v odboru sokolské všestrannosti a v pěti sportovních oddílech (badminton, volejbal, kulturistika, nohejbal, stolní tenis).

T. J. byla založena před více než 100 lety (1903), vlastní sokolovna byla postavena v r. 1935. Po celou dobu své existence zajišťovala a zajišťuje tělocvičná jednota cvičení a sportování pro zájemce nejrůznějšího věku: cvičit přicházejí už malinké děti s rodiči, předškoláčci, ale také osoby výrazně dříve narozené, které se většinou v dopoledních hodinách věnují cvičení podle svých možností (jóga, cvičení pro seniory). Potkáte tady muže a ženy středního věku, můžete si zacvičit v hodinách aerobiku nebo se věnovat pravidelným tréninkům ve výše uvedených sportech.

T. J. organizuje v průběhu roku řadu sportovních a sportovně-společenských akcí; jmenovat lze dětský karneval, dětské sportovní odpoledne, odpoledne s aerobikem, volejbalové či nohejbalové turnaje, turnaje v badmintonu atd. Různé skupiny zájemců o sportování si pronajímají části zařízení pro sportovní vyžití, firmy zde pořádají sportovní odpoledne pro své zaměstnance. K dizpozici jsou antukové a beachové kurty, kurt na petangue, i krásná travnatá plocha zakončená relaxační zónou s dětskými prvky.

T. J. Sokol Plzeň - Doubravka je největší tělocvičnou jednotou Sokolské župy Plzeňské České obce sokolské. Součástí ČOS je T. J. od r. 1994. Zveme Vás do našeho areálu, nabízíme Vám i Vašim dětem možnost pravidelného cvičení a sportování.

Informace o členské základně naleznete zde

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

Nadace sportující mládeže

Město Plzeň

Plzeňský kraj

Kooperativa pojišťovna a.s.

Chválenda - Restaurace Slovany

Lubricant s.r.o.

Jiří Trampota - FITSPORT

WPB Capital

Lékárna na Slovanské

Sportovní portál města Plzně

Městský obvod Plzeň 4

Česká spořitelna, a.s.

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2024 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec