Sokol-logo

T. J. Sokol Plzeň-Doubravka

Detail aktuality

Dětské sportovní odpoledne

Kategorie: sokolská všestrannost

Největší událost našeho sokolského roku je tady – DĚTSKÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE
se uskuteční v úterý 6. června 2023 od 16.30 hod. S dětmi bychom rádi jejich svátek oslavili skutečným sportovním vícebojem završeným naším již tradičním mini maratonem (dobrovolný). Všechny disciplíny budou uzpůsobeny jak pro ty nejmenší děti, tak i starší zkušené školáky. Akce se koná ve venkovním areálu.
 

VYHODNOCENÍ DĚTSKÉHO SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE

Vyhodnocení a předání medailí v jednotlivých věkových kategoriích se uskuteční o týden později – v úterý 13. června 2023 v 16.30 hod. na stejném místě. Zhruba od 17 hod. bude následovat program v duchu zábavného rodinného odpoledne, kdy budou do akce a soutěžení zapojeni skutečně všichni – děti i dospělí. Očekáváme tedy, že ve sportovním tentokrát dorazí i rodiče.
POZOR: Letos na vás čeká velké sportovní překvapení! Zábavu si užijí i ti, kteří třeba nezvládli dorazit předchozí týden na dětské sportovní odpoledne.


V uvedených úterních termínech se pravidelná cvičení rodičů a dětí (16 hod.), ani cvičení předškoláků (17 hod.) neuskuteční. Těšíme se na vás všechny, přijďte si zasoutěžit a zúročit celoroční snažení vašich dětí. Určitě vám rády předvedou svoje sportovní dovednosti a poměří síly se svými kamarády.

 

Těšíme se na vás.

Vaši cvičitelé
T.J. Sokol Plzeň – Doubravka

Datum vložení: 26.05.2023 | Zobrazeno: 162x

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Použité koloběžky k prodeji

sokol | 2024-04-10

Se zajíčkem za vajíčkem

sokol | 2024-03-19

Volná místa v našich sportovních oddílech

sokolská všestrannost | 2024-03-18

Valná hromada T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

sokol | 2024-03-11
Zobrazit další aktuality