Čtvrteční BODYFORM pod širým nebem - opět s Luckou - změna času cvičení!

Kategorie: sokolská všestrannost

Jsme moc rádi, že od 1. června se po krátké mateřské přestávce vrací do řad cvičitelek BODYFORMU Lucka Mrázová. Setkávat se s ní budeme každý čtvrtek od 18.30 - 19.30 hod.

Nahrazuje tak cvičení s Janou Kozákovou od 19.30 hod. Čas cvičení je o hodinu posunutý i s ohledem na to, že dokud to počasí umožní, bude se cvičit na venkovní travnaté ploše. Sportování během letních měsíců bude tak o mnoho zdravější a příjemnější. Doporučujeme s sebou nosit vlastní cvičební podložku. Při nepříznivých povětrnostních podmínkách bude k dispozici nová tělocvična (přibalte v takovém případě i vhodnou obuv).

Janě Kozákové děkujeme, že se dočasně ujala role cvičitelky BODYFORMU a přejeme jí hodně úspěchů a radosti s vedením oddílu sportovní gymnastiky, který se už dávno stal nedílnou součástí jejího života. I v této nové roli ovšem byla úžasná a získala si náš obdiv a uznání. Věřím, že se s ní v rámci cvičitelského týmu neloučíme natrvalo a že si jistě najde příležitost, jak čas od času protáhnout naše tělo.

Datum vložení: 22.05.2023 | Zobrazeno: 207x