Sokol-logo

Detail aktuality

POWER JOGA v odpoledních hodinách

Kategorie: sokolská všestrannost

Od března zahájí činnost nová cvičební skupina s kvalifikovanou cvičitelkou Veronikou Kottovou.

Termín:   pondělí 17 - 18 hod.

Místo:     malá tělocvična

První hodina se uskuteční 6. března 2023

POWER JOGA představuje dynamický styl cvičení jógy, který efektivně zapojuje celé tělo. V lekci dochází k protažení svalových skupin, které jsou běžně zkrácené, tvarují se problémové  partie, předchází se bolestem zad a zlepšuje se dechový stereotyp. Cvičí se na boso za zvuku příjemné relaxační hudby.

Oproti klasické józe je přechod z pozice do pozice rychlejší a celkově se klade se menší důraz na duchovní prožitek.

Členské poplatky ČOS (2023): 600 Kč / 300 Kč (senioři 65+)

Oddílové příspěvky (2023): 300 Kč (březen - červen) + 300 Kč (září - prosinec)

První hodinu je možné vyzkoušet a příspěvky uhradit až poté. Více informací vám na místě předá cvičitelka.

Kapacita je omezená počtem 12 přihlášených členů. Zájemci se mohou registrovat na adrese miroslava.stichova@seznam.cz - o zařazení do cvičební skupiny bude rozhodovat pořadí přihlášených. Bez předchozí registrace prosím na první hodinu nechoďte! Děkuji za pochopení.

Datum vložení: 28.02.2023 | Zobrazeno: 167x

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Dětský karneval 2024