Omezení během stavby

Vážení návštěvníci,

Začala přístavba menší tělocvičny nad přísálím stávajícího objektu, která potrvá do konce tohoto kalendářního roku. Žádáme vás, abyste věnovali zvýšenou pozornost pohybu po našem areálu a nevstupovali do míst, která by pro vás mohla znamenat možnost úrazu.  Prosíme vás, abyste respektovali uzavření průchodu od venkovních sportovišť na terasu restaurace a abyste maximálně zkrátili přesun z budovy na jednotlivá venkovní sportoviště.

V průběhu přístavby nechceme naše sportoviště uzavírat. Jsme si ale vědomi toho, že jen vaše ukázněné chování může event. rozhodnutí o dočasném uzavření sportovišť zabránit. Prosíme Vás zejména o dohled nad pohybem vašich dětí a o soustavnou kontrolu nad jejich činnostmi provozovanými v našem areálu. Nenechávejte je bez dozoru.

Děkujeme vám za pochopení.

Výbor T. J. Sokol Plzeň – Doubravka

Datum vložení: 18.07.2022 | Zobrazeno: 219x