Hlasování v projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY 2. ročník

Dne 2. června bylo zahájeno hlasování v 2. ročníku projektu Hýbeme se hezky česky. V tom minulém se náš Sokol do akce zapojil (v souhrnu za všechny dětské oddíly) a hlasování vyhrál. Letos jsme do soutěže přihlásili oddíl badmintonu a doufáme, že se podaří na úspěch navázat. Cílem je opět naši činnost zviditelnit a představit ji ve vazbě na příslušný spádový region. Případnou výhru plánujeme jako loni použít na další krásné vybavení pro naše malé sportovce.

Více informací o projektu získáte na https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Pokud se rozhodnete vy nebo vaši blízcí přispět svým hlasem, budeme moc rádi. Hlasovat můžete opakovaně každý den až do 29.6. Postup je jednoduchý:

• Na internetové stránce projektu kliknout na „Hlasovat“ a v poli „vyberte region“ zadat PSČ 312 00 – tím se zaktivuje mikroregion: Plzeň - Částkova, Zábělská; Rokycany
  • zde už nás uvidíte mezi přihlášenými – TJ SOKOL DOUBRAVKA - ODDÍL BADMINTONU
  • hlas pošlete volbou "hlasovat"
  • ten samý den lze poslat ještě jeden hlas volbou „přidat pohyb“ - v takovém případě může hlasující i něco vyhrát (viz stránky projektu)

Děkujeme za vaši podporu.

Datum vložení: 03.06.2022 | Zobrazeno: 306x