Hledáme dva brigádníky na krátkodobou výpomoc s tříděním parket z podlahy v sokolovně

Jde o brigádu v termínu 1.6. (středa) až 3.6. (pátek) v areálu naší sokolovny.

Bližší informace:
Parkety je nutné bezprostředně po rozebrání podlahy vyvézt do přísálí a roztřídit je podle dalšího využití:

• parkety použitelné na opravu podlahy v předsálí je třeba očistit a uložit
  • nepoužitelné parkety je zapotřebí z přísálí postupně vyvézt a připravit je do kontejneru k následné likvidaci

Nepoužitelné parkety mohou případní zájemci získat zdarma jako palivové dřevo. Podmínkou je jejich odvoz na vlastní náklady zájemce. V co možná nejkratším termínu po rozebrání podlahy.

Prosíme ty, kteří by byli ochotni se do prací na generální rekonstrukci podlahy zapojit, aby se neprodleně přihlásili v kanceláři T. J. Stejně tak žádáme i ty, kteří by měli zájem o materiál určený k likvidaci, aby to v kanceláři T. J. nejpozději do pátku 27. května oznámili. Obojí je možné také domluvit na telefonním čísle 602169692.

Datum vložení: 24.05.2022 | Zobrazeno: 176x

Začíná sezóna na venkovních sportovištích

sokol | 2024-05-02

Použité koloběžky k prodeji