Sokol-logo

Dětské badmintonové oblečení

Kategorie: badminton

Vážení rodiče,

Pokud máte zájem o oddílové oblečení pro Vašeho syna/dceru, který/-á je členem našeho badmintonového oddílu, nabízíme Vám:

• Plně funkční starší (velmi zachovalé) sportovní oblečení (trička, teplákové soupravy), které věnovali rodiče dětí, které už z tohoto oblečení vyrostly;
  • Zcela nové věci, které zůstaly nevyužity z předchozích oddílových nákupů  (i zde jde především o trička a teplákové soupravy).

Nové věci můžete mít za výrazně nižší částku než byla cena pořizovací, starší vybavení za symbolickou platbu 50 Kč. K prodeji nabídneme také zcela nové badmintonové rakety, které se mohou hodit jako vánoční dárek pro Vaše malé sportovce.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, přijďte v pondělí 6. prosince po 17. hodině do doubravecké sokolovny (Hřbitovní 24). V zasedací místnosti v 1. patře budovy budou věci k vidění a vyzkoušení.

Datum vložení: 19.11.2021 | Zobrazeno: 557x

Zobrazit všechny akce

Nejnovější aktuality

Použité koloběžky k prodeji