Pozvánka na oddílový badmintonový turnaj

Od 1.listopadu 2021 budeme mít po delší pauze opět k dispozici tělocvičnu 14.základní školy, Zábělská 25 se čtyřmi badmintonovými kurty. Moc se na to těšíme. Umožníme tím výrazné zlepšení tréninkových podmínek skupině hráčů, kteří s badmintonem před nedávnem začali v přípravce, jsou sice začátečníci nebo mírně pokročilí, ale už maličko starší na to, aby trénovali v základní přípravce s mladšími dětmi. Pro přípravné skupiny máme k dispozici jen tělocvičnu naší sokolovny, jejímž hlavním nedostatkem je malý prostor s pouhými dvěma kurty. Proto návrat do rekonstruované tělocvičny 14. ZŠ vítáme. Dostatek tréninkových hodin budeme mít i pro ty mírně pokročilé či ještě pokročilejší, kterým není úplně vlastní pojem soutěžní badminton a účast na turnajích je zatím neláká.

Tréninky mládeže začnou v týdnu od 1.11. a budou vždy v úterý od 18 do 20 hodin a ve čtvrtek od 18.30 do 20 hodin. Rozhodli jsme se obnovenou činnost na 14. ZŠ zahájit tak trochu netradičně – společným tréninkem a turnajem dospělých s dětmi.

Zveme proto na 2. listopadu na 18. hodinu všechny hráče, kterých se úterní a čtvrteční tréninkové hodiny budou týkat a prosíme je, aby s sebou přivedli své rodiče. Potřebné badmintonové vybavení rádi zapůjčíme.

Účastníky zahajovacího úterního turnaje chceme požádat o jediné: přijďte prosím včas. Díky!

Za oddíl badmintonu - Milada Nováková
případné dotazy na 602169692 nebo miladanovakova@centrum.cz.

Datum vložení: 28.10.2021 | Zobrazeno: 584x