Nábor do badmintonové přípravky

se koná v pondělí 30.srpna 2021 od 15.30 hodin v tělocvičně sokolovny Hřbitovní 24, Plzeň - Doubravka. Zveme zájemce o badminton, ideálně starší 7 let. Horní věkovou hranici pro zájemce nestanovujeme, pokud zájem o badmintonové tréninky projeví starší děti, najdeme pro ně vhodnou skupinu (o systému přípravy a možnostech oddílu budeme zájemce informovat na náborové hodině).

Pravidelné tréninky badmintonových přípravek zahájíme v týdnu od 6. září:

• pondělí 15.30 - 17 hodin začátečníci - základní přípravka (nově příchozí)
  • středa 15.30 - 17 hodin velmi mírně a mírně pokročilí hráči (ti co absolvovali základní přípravku, popř. letní badmintonový tábor)
  • pátek 17.30 - 19 pokročilejší hráči (ti, co absolovovali v minulém období středeční přípravku popř. letní příměstské soustředění)

Všechny tréninky se konají v tělocvičně sokolovny na Doubravce, Hřbitovní 24.

V dohledné době naše možnosti doplní tréninková jednotka v tělocvičně 14. základní škole (Zábělská 25) - po dokončení rekonstrukce školní tělocvičny - vždy čtvrtek od 18.30 do 20 hodin. Tuto možnost budou moci využívat jak pokročilejší hráči,kteří prošli některou z přípravek, tak nově příchozí hráči upřednostňující rekreační formu badmintonové přípravy před formou závodní.

Pro zájemce se sportovními ambicemi a zájmem o soutěžní badminton budeme hledat vhodné tréninkové skupiny organizované a vedené spolupracujícími subjekty, především Badmintonovu akademií Plzeň. Všechny informace se pokusíme předat na již uvedené náborové hodině, popř. kdykoli v průběhu září (e-mail miladanovakova@centrum.cz, tel. 602169692).

Datum vložení: 22.08.2021 | Zobrazeno: 435x