Letní prázdninové akce – pořádané T. J. Sokol Plzeň Doubravka

Detailní informace pro jednotlivé akce a pokyny k platbě budou včas upřesněny. Ve všech případech nám v tuhle chvíli stačí potvrzení zájmu o účast na akci, jméno a příjmení účastníka a kontakt na rodiče. Zálohu nevyžadujeme.

Samozřejmě v těchto dnech nejsme schopni předvídat budoucí vývoj epidemické situace ani platná vládní nařízení. Aktuální organizační opatření proto všem účastníkům upřesníme včas před konáním akce. Uděláme vše pro to, aby se všechny akce podařilo uskutečnit.

Badmintonový příměstský tábor

• Termín: 2.-6. srpna 2021
  • Určeno pro: děti 7 až 14 let, naprosté začátečníky, popř. děti ze základní přípravky
  • Program: denně od 9 do 18 hodin, základní badmintonová cvičení, aktivity podporující rozvoj základních pohybových dovedností, hry, aktivity na vnitřních i venkovních sportovištích.
  • Předpokládaná cena: 1800 Kč – zahrnuje stravování v rozsahu oběd, dopolední a odpolední svačina, dále pronájem sportovišť, potřebné badmintonové vybavení a odměny trenérům.

Badmintonové příměstské soustředění

• Termín: 9.-13. srpna 2021
  • Určeno pro: mírně pokročilé badmintonisty z pokročilejších přípravných skupin a rekreační skupiny
  • Program: badmintonové a další pohybové aktivity s využitím vnitřních i venkovních sportovišť.
  • Předpokládaná cena: 2000 Kč pro členy T. J. Sokol Plzeň Doubravka/ 2200 Kč pro nečleny – zahrnuje stravování v rozsahu oběd, dopolední a odpolední svačina, dále pronájem sportovišť, potřebné badmintonové vybavení a odměny trenérům.
  • Kontakt – přihlášení: miladanovakova@centrum.cz

Badmintonové mimoplzeňské soustředění pro závodní hráče

• Termín:  9.-13. srpna 2021/ event. 16.-20. srpna 2021 (dolaďujeme, upřesníme podle možností poskytovatelů souvisejících služeb)
  • Určeno pro: závodní hráče oddílu badmintonu
  • Předpokládaná cena: 3 500 Kč – cena bude upřesněna s ohledem na potvrzené požadavky poskytovatelů služeb
  • Místo konání: Klatovy
  • Kontakt – přihlášení: miladanovakova@centrum.cz

Letní příměstský tábor – sokolská všestrannostKAPACITA V TUTO CHVÍLI JIŽ NAPLNĚNA

• Termín: 16.-20. srpna 2021
  • Určeno pro: děti ve věku 6–8 let, členy oddílů T.J. Sokol Plzeň Doubravka
  • Program: denně od 8 do 16 hodin, sportovní a pohybové hry, výlety po okolí
  • Předpokládaná cena: 2000 Kč – zahrnuje stravování v rozsahu oběd, dopolední a odpolední svačina, pitný režim, dále pronájem sportovišť, potřebné vybavení a odměny vedoucím.
  • Kontakt – přihlášení: miroslava.stichova@seznam.cz

Letní příměstský tábor – se zaměřením na gymnastiku

• Termín: 23.-27. srpna 2021
  • Určeno pro: členy oddílu sportovní gymnastiky T.J. Sokol Plzeň Doubravka
  • Program: denně od 8 do 17 hodin, zaměření na rozvoj obratnosti, síly, vytrvalosti i flexibility, tréninkovou část doplní hry a relaxace
  • Předpokládaná cena: 2000 Kč – konečná cena bude upřesněna na základě počtu přihlášených účastníků – zahrnuje stravování v rozsahu oběd, dopolední a odpolední svačina, pitný režim, dále pronájem sportovišť, potřebné vybavení a odměny vedoucím.
  • Kontakt – přihlášení: jana_kozakova@post.cz

Datum vložení: 30.03.2021 | Zobrazeno: 615x