Připravujeme nástavbu sokolovny

Výbor tělocvičné jednoty postupně připravuje možnost vytvoření nového prostoru pro cvičení a sportování (nad přísálím). Nástavbou řešenou jako dřevostavba vznikne čtyři metry vysoká tělocvična o ploše 156 m2. Rozšíří se tím možnosti pro menší skupiny sportovců (pro gymnastky, pro skupiny jógy aj.), vznikne regulérní sportoviště pro soutěžní stolní tenis.
V současné době, kdy je k dispozici projektová dokumentace, vydáno pravomocné sta-vební povolení a podána žádost o dotaci Národní sportovní agentury, zajišťujeme potřebné finanční prostředky, kterými je nutné získanou dotaci doplnit. Všechno vypadá nadějně, ale bez základu v podobě investiční dotace NSA by se akce uskutečnit nemohla.
Pokud máte zájem podívat se, jak bude nástavba řešena, máte možnost už teď: na webu (v zápatí stránky) najdete linku stavba. Ta vám umožní přístup k jednotlivým připrave- ným dokumentům vč. rozpočtu akce.
Pokud vše dobře dopadne a investiční dotaci získáme, proběhne neprodleně výběr dodavatele a uzavření smlouvy. Rádi bychom začali se stavbou ještě letos na podzim a skončili během příštího roku. Stavba bude sice znamenat určité omezení provozu v tělocvičně, protože nová tělocvična bude jak po stránce provozní, tak z hlediska přístupu propojena se stávajícími částmi – přísálím a jevištěm – ale odměnou nám bude nové sportoviště. To určitě stojí za trochu tolerance a trpělivosti…

Datum vložení: 11.03.2021 | Zobrazeno: 439x