Schůze oddílu badmintonu

Vážení členové, vážení rodiče,

bohužel se stalo to, čeho jsme se obávali a naše schůze se nemůže konat v řádném termínu, tj. tento pátek 19.2. Vzhledem k situaci je prakticky nemožné, abychom se v náhradním termínu, tj. v pátek 5.3. potkali osobně, a proto bude v týdnu před tímto termínem zveřejněn odkaz na online konferenci pomocí Google Meet ( https://meet.google.com/bkz-dwvv-rjn ). Všichni, kteří se chcete schůze zúčastnit, si prosím do té doby připravte a vyzkoušejte technické prostředky pro takové "setkání". Pevně doufám, že takovýto způsob jednání bude použit poprvé a naposledy, a že se budeme moct již brzy setkat osobně.

Zároveň bych Vás požádal o opětovné prostudování návrhu na výši příspěvků na rok 2021, který byl zveřejněn na webu 22.1.  Plyne z něj pro všechny členy "povinnost" úhrady základní výše členských příspěvků pro ČOS a potažmo jednotu a oddíl. Jak je dále uvedeno v návrhu, další postup bude projednán na schůzi a především bude určen v době, kdy bude možné předvídat začátek tréninkové i závodní činnosti. Do dnešního dne, tento vstřícný krok vůči oddílu učinilo pouze  26 z nás!!!

Předem Vám děkuji za vstřícnost, zájem o online schůzi a hlavně všem přeji pevné zdraví.

Jaromír Brychta, předseda.

Datum vložení: 18.02.2021 | Zobrazeno: 407x