Pozdrav do nového roku

Vážení sportovci,

končí rok 2020, který přinesl dosud nepoznané problémy. Omezení naší pravidelné činnosti bylo bolestné jak pro vás, kteří jste zvyklí na pohyb a naše sportoviště k němu využíváte, tak pro nás - provozovatele sportovního zařízení. Chyběl nám ale nejen pohyb, ale i sociální kontakty, které jsou součástí našich životů.

Prozatím zůstáváme v režimu, který stanovují aktuální vládní l nařízení. Vyplývá z nich uzavření vnitřních sportovišť do 10.ledna 2021 a m.j. nutnost zrušení rezervací provedených v tomto období. Moc se Vám za to omlouváme a doufáme, že další dny přinesou změnu, na kterou se všichni těšíme.

Do roku 2021 přejeme všem našich členům, ale stejně tak pravidelným i příležitostným návštěvníkům z řad veřejnosti, pevné zdraví, štěstí a potřebnou dávku optimismu. Věřme, že rok, který přichází, umožní obnovu pravidelného sportování a na našich sportovištích se znovu budeme potkávat.

Těšíme se na Vás v roce 2021!

Výbor T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

Datum vložení: 31.12.2020 | Zobrazeno: 413x