Uzavření sportovišť

Vážení sportovní přátelé,

z rozhodnutí vlády ČR jsme opět nuceni naše sportoviště uzavřít a v důsledku toho rezervace, provedené na pátek až neděli tohoto týdne zrušit.
Čtvrtek 17.12. bude na nějaký čas posledním dnem našeho provozu, od pátku 18.12. budou všechna naše vnitřní sportoviště uzavřena. Velmi pravděpodobně až do konce roku.
Pořád doufáme, že to nebude na delší dobu; ostatně doufali jsme už několikrát a věřili jsme, že se tyhle trable už nebudou opakovat, ale bohužel...

Zachovejte nám prosím přízeň a sledujte náš web, na kterém zprávu o tom,  že opět otevíráme, zveřejníme bezprostředně poté, co to půjde.

Děkujeme za pochopení, přejeme pevné zdraví a v rámci možností klidný závěr letošního, velmi to podivného roku.
Za T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

Milada Nováková