Mimoplzeňské badmintonové soustředění (17.-21.srpna 2020, Klatovy)

Začátek soustředění: neděle 16.8., příjezd na místo ubytování v čase 19 – 20 hodin, zahájení soustředění ve 20 h

Ubytování: Domov mládeže Střední zemědělské a potravinářské školy v Klatovech, Národních mučedníků 141. Ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích se samostatným příslušenstvím, k dispozici kuchyňka a klubovna na patře.

Tréninkové prostory: na vnitřních a venkovních sportovištích Gymnázia J.Vrchlického, Národních mučedníků 347 (dvě tělocvičny, posilovna, sálek, sauna, venkovní hřiště).

Stravování: snídaně připravené ze společných zdrojů v ubytovacím zařízení, svačiny na sportovištích taktéž společné, obědy a večeře v některém z blízkých stravovacích zařízení (jednotné menu). Začínáme pondělní snídaní, končíme pátečním obědem.

Předpokládaný program: Po příjezdu ubytování a seznámení účastníků, od pondělního rána pravidelná příprava (badminton, kondiční příprava, relaxace – podrobněji na zahájení 16.8. od 20 h).

Doplňkové informace: Na soustředění je zapotřebí přemístit dva mobilní badmintonové kurty z 25. ZŠ (nakládání v neděli 16.8. v 17 hodin, prosíme o pomoc hráče i jejich rodiče). Dopravu potřebného vybavení zajistí pořádající oddíl, doprava hráčů je plně v jejich režii. Soustředění povedou dva kvalifikovaní trenéři, účastníci budou rozděleni do dvou skupin s ohledem na věk a výkonnost.

Předpokládané náklady: Do kalkulace nákladů zahrnujeme pronájem sportovišť, ubytování, stravování ve výše popsaném rozsahu, odměny trenérům, jejich ubytování a strava, badmintonové míčky, dopravu potřeb nutných k zajištění programu, základní pitný režim vč. drobného občerstvení během dne.

V tuto chvíli známe přesně náklady na ubytování, jednáme o cenách za pronájem sportovišť, odhadujeme ostatní (a jednáme o nich). Předběžně kalkulace vychází na cca 4 500 Kč za účastníka.

S ohledem na předpokládané složení skupiny (zájem členů pořádajícího oddílu a zájem hráčů z dalších badmintonových oddílů a klubů) jsme stanovili tato pravidla:

• Zájemci (bez ohledu na oddílovou příslušnost) zašlou vyplněnou přihlášku (konec aktuality) na adresu kolarova.hanca@seznam.cz. Prosíme o zaslání co možná nejdříve (vč. těch, kteří svůj zájem o účast už projevili – jde nám o souhlas s akceptováním navržených podmínek, které jste při projevení zájmu ještě neznali – nemohli znát).
  • Po uzávěrce přihlášek (10.7.) bude na www.sokoldoubravka.cz zveřejněn seznam přihlášených. Pořadatel si vyhrazuje právo omezit počet účastníků, popř. provést jejich výběr.
  • Každý z účastníků uhradí v období 10.7. až 31.7. částku 3500 Kč na účet pořádajícího oddílu (0721725319/0800, KS 0308, VS 2, SS 17082020, nezapomeňte uvést jméno hráče, za kterého je prováděna platba). Tuto částku považujeme za zálohu.
  • Členové pořádajícího oddílu nebudou doplácet žádnou další částku v případě, že řádně uhradili stanované příspěvky (pokud jste tak ještě neučinili, napravte to neprodleně).
  • Ostatní účastníci následně doplatí částku rozpočítanou s ohledem na skutečné náklady (předpoklad do 1000 Kč) do konce měsíce srpna. Kalkulace bude provedena a rozeslána na adresy zákonných zástupců účastníků bezprostředně po skončení soustředění.
  • Velmi důležité: Na nedělním zahájení soustředění předá každý z účastníků potvrzení o bezinfekčnosti (v zájmu bezproblémového zvládnutí pobytu prosíme také o infor- maci o pravidelném užívání léků či drobných zdravotních potížích hráčů). Pokud by aktuální zdravotní stav znemožnil účast přihlášeného hráče, uhrazenou zálohu neprodleně vrátíme.

Případné dotazy jsme připraveni zodpovědět na tel. 602169692 nebo e-mailové adrese miladanovakova@centrum.cz.

Milada Nováková
odd. badmintonu