Příměstské badmintonové soustředění (10.-14.srpna 2020, sokolovna Doubravka)

Začátek soustředění: pondělí 10. srpna v 8 hodin v doubravecké sokolovně, Hřbitovní 24, Plzeň

Tréninkové prostory: na vnitřních a venkovních sportovištích sokolovny (velká tělocvična s přísálím, malá tělocvična, venkovní sportoviště)

Stravování: ze společných prostředků budou zajištěny svačiny (2x denně) a obědy v místní restauraci

Předpokládaný program: dopolední a odpolední tréninkové hodiny badmintonu, kondiční tréninkové jednotky, doplňkový program – denně od 8.30 do 18 hodin, střídání skupin s využitím vnitřních i venkovních sportovišť, po obědě delší přestávka, při střídání skupin vždy drobné občerstvení (svačina)

Doplňkové informace: Předpokládaný počet účastníků 16, určeno středně pokročilým mladším hráčům (přípravky, nesoutěžní i mladší soutěžní skupina), vedení dvěma trenéry

Předpokládané náklady: Do kalkulace nákladů zahrnujeme pronájem sportovišť, stravování ve výše popsaném rozsahu, odměny trenérům, badmintonové míčky, základní pitný režim

Kalkulace nákladů vychází předběžně na cca 2 200 Kč za účastníka (člena pořádajícího oddílu) v případě, že má řádně uhrazeny členské příspěvky pro r. 2020 a oddílové příspěvky alespoň za 1.pololetí. Hráči z ostatních badmintonových oddílů a klubů uhradí částku 2 500 Kč.

S ohledem na předpokládané složení skupiny (zájem členů pořádajícího oddílu a zájem hráčů z dalších badmintonových oddílů a klubů) jsme stanovili tato pravidla:

• Zájemci (bez ohledu na oddílovou příslušnost) zašlou vyplněnou přihlášku (konec aktuality) na adresu miladanovakova@centrum.cz . Prosíme o zaslání co možná nejdříve (vč. těch, kteří svůj zájem o účast už projevili – jde nám o souhlas s akceptováním navržených podmínek, které jste při projevení zájmu nemohli znát).
  • Po uzávěrce přihlášek (10.7.) bude na www.sokoldoubravka.cz zveřejněn seznam přihlášených. Pořadatel si vyhrazuje právo omezit počet účastníků, popř. provést jejich výběr.
  • Každý z účastníků uhradí v období 10.7. až 31.7. částku 2 200, resp. 2 500 Kč na účet pořádajícího oddílu (0721725319/0800, KS 0308, VS 2, SS 10082020, nezapomeňte uvést jméno hráče, za kterého je prováděna platba).
  • Velmi důležité: Na pondělním zahájení soustředění předá každý z účastníků potvrzení o bezinfekčnosti (v zájmu bezproblémového zvládnutí pobytu prosíme také o infor- maci o pravidelném užívání léků či drobných zdravotních potížích hráčů). Pokud by aktuální zdravotní stav znemožnil účast přihlášeného hráče, uhrazenou částku neprodleně vrátíme.

Případné dotazy jsme připraveni zodpovědět na tel. 602169692 nebo e-mailové adrese miladanovakova@centrum.cz.

Milada Nováková
odd. badmintonu
T. J. Sokol Plzeň – Doubravka

-------> Přihláška ZDE! <-------