Aktuální informace o provozu na sportovištích T. J. Sokol Plzeň – Doubravka

Na základě rozhodnutí výboru T. J. Sokol Plzeň – Doubravka budou (za předpokladu dodržení Usnesení vlády ČR č. 452 ze dne 23.4.2020)

venkovní sportoviště otevřena od 4. května 2020.

Respektujte prosím tato opatření:

• Beachové a antukové kurty budou k dispozici denně od 16 do 20 hodin
  • Rezervaci vstupu lze provést prostřednictvím on-line rezervačního systému na www.sokoldoubravka.cz
  • Vstup na sportoviště je výhradně z ulice Na Dlouhých
  • Společně může sportovat maximálně 10 osob
  • Je zapotřebí zachovávat odstup od jiných osob (min. 2 metry)
  • Nelze využívat zázemí (šatny, sprchy) v budově sokolovny ani vnitřní sportoviště
  • Do budovy lze vstoupit pouze za účelem využití toalet
  • V blízkosti vstupu do budovy je umístěn zásobník s desinfekčním prostředkem – prosíme, použijte ho
  • Obsluha sportovišť je zajištěna v uvedeném čase a kromě dohledu nad dodržováním uvedených opatření zajistí pravidelnou desinfekci frekventovaných dotykových míst

S ohledem na omezení provozu schválil výbor cenu 140 Kč za hodinu a kurt na obou druzích venkovních sportovišť. Venkovní stolní tenis lze provozovat zdarma.

Hlavní sezóna na beachových kurtech bude zahájena v souladu s rozeslanými informacemi od 18. května 2020, všichni zájemci o dlouhodobé pronájmy obdrží v průběhu prvního květnového týdny smlouvy a faktury.

Děkujeme návštěvníkům našeho areálu, že při sportovní činnosti respektují Usnesení vlády České republiky č.452 a opatření, která na jeho základě vydal výbor T. J.

Dovolujeme si upozornit na možnost omezení provozu, pokud by se vyskytly problémy, popř. pokud by je uložila další Usnesení vlády ČR. Věříme, že plánované rozvolňování restriktivních opatření umožní i další rozšiřování sportovních aktivit.

Výbor T. J. Sokol Plzeň – Doubravka

V Plzni 27. dubna 2020

Datum vložení: 29.04.2020 | Zobrazeno: 366x

Použité koloběžky k prodeji