Třikrát na stupně vítězů, z toho dvakrát na stupínek nejvyšší

Skupinové foto se probojovala Veronika Úblová na celostátním turnaji kategorie do 17 let, který jsme z pověření ČBaS pořádali během prvního listopadového víkendu.

Ve dvouhře stanula na zlatém stupínku po vítězstvích nad Smejkalovou, Bočkovou, v semifinále nad svou deblovou spoluhráčkou Myšákovou a ve finále nad ambiciózní Šikalovou (Deltacar Benátky n.J.). Zejména semifinálové výhry si Verča hodně považuje - její souboje s Míšou Myšákovou jsou vždycky hodně vyrovnané.

Skupinové foto Ve čtyřhře měla dvojice Úblová - Myšáková potvrdit svoji roli turnajových jedniček - ale bohužel, nepovedlo se . Cesta do finále byla až příliš hladká a tak není divu, že souboj se dvojicí Kurzová - Zychová nedopadl pro favoritky tak, jak předpokládaly. Méně zkušené, zato hodně snaživé Pražačky zvládly zápas lépe a zaslouženě ve dvou setech vyhrály.

Smíšená čtyřhra, kterou Verča zrovna nepreferuje, přinesla už podruhé za sebou také metu nejvyšší. Spoluhráč Jirka Louda podal velice solidní výkon a protože mu Veronika úspěšně sekundovala, povedlo se porazit snaživou mosteckou dvojicí Valenta - Salačová, byť souboj byl třísetový a jaksepatří dramatický…

Skupinové foto Nikdo další z našich hráčů se na turnaj nekvalifikoval. Startovalo 61 hráčů a hráček z 30 oddlů České republiky. K plzeňským úspěchům nutno započítat kromě uvedených umístění doubravecké Veroniky Úblové stříbro Jirky Loudy (USK) ve dvouhře a ve čtyřhře (s Lukášem Soukupem - BKV Plzeň).

Za oddíl badmintonu T. J. Sokol Plzeň - Doubravka

Ing. Milada Nováková

V Plzni 1.listopadu 2011

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

Město Plzeň

Kooperativa pojišťovna a.s.

Plzeňský kraj

WPB Capital

Nadace sportující mládeže

Lékárna na Slovanské

Sportovní portál města Plzně

Městský obvod Plzeň 4

Chválenda - Restaurace Slovany

Lubricant s.r.o.

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Jiří Trampota - FITSPORT

Česká spořitelna, a.s.


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2023 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec