Předvánoční GP C dospělých v badmintonu - dvě zlata pod stromeček

Poslední letošní turnaj se konal v sobotu 19.12. na USK. Naši vyrazili do boje v početné sestavě a se záluskem na nejeden úspěch. I když tradiční medailové opory tentokrát zůstaly trochu dlužné své pověsti, celková bilance se přesto dá označit za úspěšnou. Vše má "na svědomí" Tomík Přinda, který (společně s Marcelou Nesvedovou z Nejdku) vyhrál všechny disciplíny, do kterých nastoupil. Svoji vynikající singlovou formu potvrdil vítězstvím, když v semifinále porazil Milana po třísetové bitvě a poté, co se zranil další veliký soupeř, Pavel Popilka, měl cestu za vítězstvím v turnaji otevřenou. Nenechal nikoho na pochybách a Klimaje ve finále přehrál 21:10,21:15. Ve čtyřhře to dlouho vypadalo na doubravecké finále, ale Jindra s Mírou podlehli v semifinále nečekaně dobře hrajícím vlaštovkám a tak "povinnost" vítězství v naší nejoblíbenější disciplině splnila "retro" dvojice Karas a zase Přinda. (Inu, když je forma, Tomíkovi na disciplině nesejde).

Ježíšek Tomáš tedy přinesl do klubové sbírky pod stromeček dvě pomyslná zlata, další umístění na "bedně" zaznamenali - stříbro Eliška s Verčou z deblu a Míra z mixu, bronz Lenka a Jindra s Mírou v deblu, Milan a Eliška v singlu.

V celku vydařený turnaj............

Míra

Činnost podporují

Nadace sportující mládeže


Městský obvod Plzeň 4


Magistrát města Plzně  

Kooperativa pojišťovna a.s.
     

Úvod :: Areál :: Akce :: Sokolská všestrannost :: Sportovní oddíly :: Fotogalerie :: Historie :: Reklama v areálu :: Ke stažení :: Kontakt
© 2008 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka :: webmaster: prindatomasZAVINACseznamTECKAcz

Valid XHTML 1.0 Strict                Valid CSS!