Memoriál Ládi Plachého a Lojzy Vydry

V sobotu 18.6.2011 proběhl na kurtech TJ Sokol Doubravka druhý ročník Memoriálu Ládi Plachého a Aloise Vydry. Za pro nás tradičního počasí jsme se probudili do vodou promočeného rána a hrací plochy připomínali dětské brouzdaliště. Prostě pro nás nic překvapivého. Pořadatelé za pomoci účastníků vše v krátké době uvedli do perfektního stavu a turnaj mohl začít. I přes nepříznivé počasí dorazilo deset týmů. Na slavnostním zahájení byla přítomná i paní Plachá a paní Vydrová, které obdrželi od vedení turnaje malou pozornost a květinu.

Zúčastněné týmy

Těchto deset týmů bylo rozlosováno do dvou pětičlenných skupin, ze kterých postupovali čtyři nejlepší z každé skupiny do čtvrtfinále, kde se hrálo vyřazovacím způsobem. První skupinu vyhrál Sokol Skvrňany a ve čtvrtfinále narazil na čtvrtého z druhé skupiny a tím byl Ikus Plzeň. Skupinu číslo dva vyhráli Kmotři a narazili na čtvrtého ze skupiny jedna a to Chovance na výletě. Druhý ze skupiny dva - Lazaři sehráli zápas se třetím ze skupiny jedna a to týmem Milana Řihoška. Poslední dvojici tvořili Bratři v triku se třetím ze skupiny dva a tou byli Posledňáci.

Do semifinálových bojů postoupili jednoznačně Kmotři, Bratři v triku, Sokol Skvrňany a po třísetové bitvě překvapivě tým Milana Řihoška, který vyřadil domácí Lazary. V semifinále přehráli Kmotři Bratry v triku a Sokol Skvrňany Řihoška. O třetí místo tedy nastoupili na hřiště borci ze Skvrňan proti týmu Milana Řihoška. Zápas o třetí místo se odvíjel velmi dramaticky, ve třísetové bitvě, za stavu 9:9 se štěstí přiklonilo na stranu Bratrů v triku a loňský vítěz tak obsadil konečné třetí místo. Finále přineslo nejen z mého pohledu nádhernou podívanou, skvělou sportovní úroveň a nadstandartní individální výkony, které ocenil zaplněný areál mnohokrát dlouhotrvajícím potleskem. Po nádherné bitvě se z vítězství ve finále, a tím i celého turnaje radovali Kmotři z Košutky. Druzí skončil Sokol Skvrňany, na třetím místě Bratři v triku.

Celý turnaj se nesl v příjemné a přátelské atmosféře, bez stresu a všichni účastníci k tomu přispěli, jak sportovními výkony, tak vystupováním. Dovolte abych jménem oddílu nohejbalu TJ Sokol Doubravka poděkoval všem účastníkům, pořadatelům, divákům a také sponzorům (Global assistance, Kooperativa a.s., Penzijní fond České pojišťovny, Vinařství Sýkora a mnoha dalším). V neposlední řadě velké poděkování TJ Sokolu Doubravka, v jehož krásném areálu se celý turnaj uskutečnil a účastníci turnaje měli jen slova chvály na prostředí a zázemí celého areálu.

Při slavnostním vyhlášení vítězů proběhla tombola, při které si vylosovaní účastníci odnesli lahve vína z Vinařství Sýkora z Čejkovic. Zároveň byli vyhlášeni individiální ocenění a to: nejlepší hráč v poli, jímž se stal Trepeš Jaromír, nejlepším smečařem byl vyhlášen Vít Sušanka a nejužitečnějším hráčem Milan Řihošek. Nejstaršími účastníky byli hráči Laurenc (68 let) a Kapczi (68 let).

Vítězná mužstva i další účastníci si z turnaje odnesli ceny a pozornosti od našich sponzorů a pevně doufáme, že i příjemné zážitky a vzpomínky a všichni se rádi zúčastní i dalšího ročníku v roce 2012.

Video z turnaje

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

Lékárna na Slovanské

Městský obvod Plzeň 4

Lubricant s.r.o.

Sportovní portál města Plzně

Chválenda - Restaurace Slovany

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Město Plzeň

Plzeňský kraj

Jiří Trampota - FITSPORT

Nadace sportující mládeže

WPB Capital

Česká spořitelna, a.s.

Kooperativa pojišťovna a.s.


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2023 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec