Florbalový turnaj HDTcup v Nejdku - víkend 30.4. až 1.5.2011

Sobota, 30.4.2011 (kategorie MINI, r. 2000,1999)

Sestava : Jakub Šesták, Václav Kopp, Petr Körner, Adam Onder, Marcel Veber

Účastnilo se celkem 8 týmů, přičemž rozlosování proběhlo do dvou skupin (A a B). Sokol Doubravka patřil do skupiny B. V rámci skupiny byly odehrány zápasy "každý s každým" a poté se hrálo čtvrtfinále.

Ve skupině jsme hráli takto :

Ze základní skupiny B jsme nakonec postupovali ze třetího místa a ve vyřazovacích bojích nás tedy čekal tým druhý ze skupiny A, FBC Plzeň. Čtvrtfinálové boje jsou neúprosné a po prohře 1:3 a jednom neuznaném gólu jsme odjížděli domů.

Zaručeně nejsme poslední, ale přesné umístění ještě nevíme, nejlépe pátí, nejhůře sedmí:)

Neděle, 1.5.2011 (kategorie BASE, r. 2001,2002)

Sestava : Vojtra Bistrý, Adam Kozák, Martin Žemlička, Libor Papež, Jakub Pechman

Zde se účastnilo celkem 9 týmů, přičemž rozlosování proběhlo opět do dvou skupin (A a B) Jeden tým se nezúčastnil a byl kontumován = bohužel ne v naší skupině:) Sokol Doubravka patřil opět do skupiny B. Tým byl velmi mladý, převažoval ročník 2002, přesto jsem věřil v úspěch. V rámci skupiny byly odehrány zápasy "každý s každým" a poté se hrálo znovu čtvrtfinále, stejný systém.

Ve skupině jsme hráli takto :

Otřesení kluci vstoupili do čtvrtfinále z pozice druhého ze skupiny B a absolvovali vyřazovací zápas s třetím místem skupiny A, s Býky. Zápas se vyvíjel s lehkou převahou protihráčů a pod tlakem jsme dostali první gól, posléze se protihráči dopustili přestupku a na konec zápasu nám zbylo k dobru trestné střílení (z půle do prázdné branky).

Se ztrátou jednoho gólu jsme začali být lepším týmem a vyvíjeli solidní tlak (dvě tyčky), ale závěrečnou infarktovou skrumáž před soupeřovou brankou jsme neproměnili a vše skončilo heslem: "nedáš, dostaneš".

Soupeř se vymanil a vyrazil míček směrem k naší brance, trefil a nám už nezbyl čas! Po zápase jsme už jen kosmeticky upravili skóre na 1:2, kdy jsme proměnili trestné střílení. Situace se tedy opakovala, čtvrtfinále jsme nezvládli a odjeli domů.


Vzhledem k vývoji skupiny a sympatickému hernímu projevu v průběhu celého turnaje nás vyřazení velmi mrzelo. Štěstí nám též nepřálo, ale o to víc jsme motivováni do dalších bojů!!! Turnaj jsme si všichni užili a těšíme se na další.

Děkujeme za podporu.

Lukáš Bendl, trenér

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

Česká spořitelna, a.s.

Lubricant s.r.o.

Sportovní portál města Plzně

Nadace sportující mládeže

Město Plzeň

WPB Capital

Lékárna na Slovanské

Městský obvod Plzeň 4

Jiří Trampota - FITSPORT

Chválenda - Restaurace Slovany

Plzeňský kraj

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Kooperativa pojišťovna a.s.


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2023 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec