Krajské přebory družstev v badmintonu - před play-off SKP A

Po loňské premiéře se i letos utkají nejúspěšnější družstva badmintonistů Plzeňského a Karlovarského kraje v závěrečném a rozhodujícím play-off. Jako dosud historicky neporažené do něj vstoupí hned tři týmy Sokola Doubravka. Zatímco ale družstvo "C" je v play-off neporažené proto, že ještě tuto soutěž nehrálo, "Béčko" a "Déčko" Jsou loňskými vítězi skupin SKP A a SKP B. Letos však budou startovat ve stejné soutěži SKP A, kam loni právě Déčko postoupilo. V úvahu tak připadá i případný vzájemný souboj obou našich týmů.

1.semifinále USK Plzeň - Sokol Doubravka D

Vývoj utkání do jisté míry závisí na tom, v jak moc zdecimované sestavě nastoupí vítěz základní části, USK. Během sezony to s jeho sestavou i výkony bylo jako na houpačce a my můžeme jen spekulovat o tom, v jaké sestavě se největší favorit play-off sejde. Dozajista nastoupí do všech utkání za stavu 0:1, a proto ani naše Déčko nebude rozhodně bez šancí na překvapivý postup - klíčové budou mužské dvouhry, ve kterých musí naši vybojovat nejlépe všechny body. Nováček soutěže, Sokol D vstupuje do svého prvního semifinále play-off SKP A bez respektu a s odhodláním postoupit do finále, v cestě mu ovšem stojí silný, nevyzpytatelný, ale nikoliv nepřekonatelný soupeř.

2.semifinále Sokol Doubravka B - BKV Plzeň

Klasická bitva mezi odvěkými rivaly. Ani tentokrát nebude mít utkání jednoznačného favorita, i když dle výsledků v sezoně bychom to měli být spíše my. Vzájemná utkání v základní části skončila bláznivými výsledky 7:1 a 2:6 z našeho pohledu. Tipovat tudíž výsledek toho nejdůležitějšího utkání, tedy v play-off, je úkol hodný snad jen dvojnásobného mistra tipaře, Švimbiho. Naším klíčem k úspěchu bude udržet neporanitelnost v párových disciplínách a přidat nějaký ten bodík ze singlů. Všechny zápasy ale mohou být vyrovnané a předpokládám, že rozhodovat mohou maličkosti nebo momentální zaváhání. Do utkání jdeme z jasným cílem postoupit, podcenit ale jeden jediný zápas by se mohlo stát osudným.

Míra Hucl

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

Česká spořitelna, a.s.

Lékárna na Slovanské

Město Plzeň

Nadace sportující mládeže

Jiří Trampota - FITSPORT

Sportovní portál města Plzně

Lubricant s.r.o.

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Městský obvod Plzeň 4

Chválenda - Restaurace Slovany

Kooperativa pojišťovna a.s.

WPB Capital

Plzeňský kraj


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2023 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec