3. kolo 1. ligy - dvě výhry - Článek z pohledu mužské singlové jedničky

Sokol Doubravka : Super Stars Most 5:3

V pořadí třetí kolo 1. ligy se konalo v Mostě. V téměř kompletní sestavě (bez Veroniky Úblové) se náš tým vydal vzdorovat soupeřům z Mostu a Benátek. V prvním utkání jsme narazili na Super Stars Most, který v té době úřadoval na prvním místě tabulky. K tomuto umístění mu dopomohli i tři polští hráči, kteří za Most letos hrají. V úvodním mixu nestačili naši Zajíček - Straková na pár Kolumbajew - Ondrášková. Na vedlejším kurtu přehrál "Bedny" se "Štikounem" pár Lipski - Bílek. V druhém deblu jsme po třísetovém upracovaném výkonu dokázali i my s Ondrou vyhrát. Při hře jsme zjistili, že i bratři Slované z Polska používají při zkaženém míčku stejná slovíčka jako my ?. Na vedlejším kurtu prohrály naše děvčata ve třísetovém zápase čtyřhru. V poslední výměně (stav 20:21) praskl Lucce Kolářové výplet a Most tím srovnal na 2:2 na zápasy. Chuť si Lucka spravila v singlu, kde se sice v prvních dvou setech trápila, nakonec však urvala velmi důležitý bod. Honza Zajíček prohrál ve dvou setech s Bedřichem Valentou a skóre se opět srovnalo. Mě se podařilo porazit mosteckého Hábu ve dvou setech a pozornost obou týmů se tak zaměřila na první dvouhru mužů, ve které soupeřil "Štikoun" s Polákem Lipským. Honza dokázal svojí zkušenou profesorskou hrou Poláka porazit a zakončil celé utkání v poměru 5:3 pro nás. Most se tak musel poprvé v této sezóně smířit s porážkou.

zápis z utkání

Sokol Doubravka : BK Benátky 6:2

V následujícím utkání nás čekal soupeř z Benátek, za který letos hrají i dvě mladé Chorvatky. Po prvních dvou odehraných zápasech jsme vedli 2:0, když jsme ovládli mužské čtyřhry. Naše vedení navýšil Štikoun s Lenkou, kteří porazili pár Šikal - Pavliničová ve třech setech. Za Benátky dokázali bodovat jen Chorvatky, které přehrály naše holky v deblu i singlu. Vítězné body nám přinesly mužské singly, ve kterých zvítězil Bedny i já. Dvouhru vyhrál i Zajda, kterého trápil bolavý kotník. Z utkání s Benátkami vzešla naše zatím nejvyšší výhra 6:2.

zápis z utkání

Dobře zvládnutým posledním kolem jsme se posunuli na druhé místo v tabulce, které nám zajišťuje nejen jistotu 1. ligy i pro další rok, ale také možnost bojovat o postup do Extraligy. O postup budeme v následujících dvou kolech bojovat s plzeňským rivalem USK a s Mostem. O celkové prvenství v soutěži svedeme boj 28.1 v hale USK a 18.2 na domácí půdě. Tímto zveme všechny naše členy i příznivce, aby nám přišli fandit a pomohli nám v bojích o titul.

Milan Karas

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Městský obvod Plzeň 4

Jiří Trampota - FITSPORT

WPB Capital

Lubricant s.r.o.

Chválenda - Restaurace Slovany

Město Plzeň

Plzeňský kraj

Lékárna na Slovanské

Sportovní portál města Plzně

Nadace sportující mládeže

Kooperativa pojišťovna a.s.

Česká spořitelna, a.s.


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2023 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec