2.kolo KPA - 2 výhry s nekompletním kádrem a první bod

Po delší odmlce se znovu rozjely krajské soutěže družstev. Letos bojujeme na všech frontách a v krajské soutěži A máme hned dva týmy:

Sokol Doubravka B:

Béčko mělo jako již tradičně problémy se sestavou. Různé nemoci a společenské povinnosti nás donutili k tomu, že jsme neodehráli druhé utkání s Chrástem kompletní.

Sokol B - Bílá Hora 7:1

Alespoň na předehrávku jsme se dostavili v dostatečném počtu, navíc naposledy s Lenkou, která o víkendu nastoupila potřetí v lize a musí tak být z naší soupisky vyškrtnuta. V celku pohodový průběh utkání nenarušila ani jediná prohra Vackyho s Honzou Duškem, který tak získal pro hosty čestný bod. Jediným vyrovnanějším zápasem byla 2.čtyřhra, kde se rozhodovalo v náš prospěch až v samotné koncovce třetího setu. Příjemným překvapením byl velmi dobrý výkon našeho kapitána Kuby, který nečekaně hladce přehrál Škopka.

Sokol B - Chrást 4:3

Nebadmintonový výsledek je zapříčiněn nedostatkem hráčů na obou stranách. Větším hříšníkem jsme v tomto směru byli my, neboť jsme dorazili pouze 3+1. Soupeř na tom byl jen o jednu ženu lépe a tak vedl automaticky 1:0. Trochu divoký průběh utkání nenechal nikoho v klidu a jednotlivé zápasy byly jako na houpačce, ty které měly být jednoznačné, byly vyrovnané a naopak. Nakonec jsme byli šťastnější my a odvážíme si z Chrástu plný bodový zisk.

Sokol Doubravka D:

Déčko jakožto nováček soutěže vstoupilo do nové kategorie dvěma porážkami a těžký los pokračoval i ve druhém kole. Jak už ale mladíci v minulém utkání s BKV naznačili, nepordají svoji kůži lacino. A první bod v KPA na sebe nenechal dlouho čekat.

Sokol D - Bílá Hora 4:4

Plná polovina zápasů dospěla do třetího setu a tam byli naši hned třikrát úspěšnější a tak si mohli z haly Bílé Hory odvézt svůj první bod v KPA. Velmi důležitý byl úspěch zejména v úvodním mixu a tradičně klíčová byla dámská čtyřhra. To že velmi důležitý bod přidává hráč se jménem Vacek (a nezáleží na ročníku narození) už určitě nikoho nepřekvapí :).

Sokol D - USK 3:5

V souboji s největším favoritem soutěže jsme dostali malý dárek v podobě skrečované dámské čtyřhry. I díky tomu bylo nakonec utkání dramatičtější než se čekalo. Kdo by to byl řekl, že se bude hrát o remízu? Bohužel v tomto utkání fenomén jménem Vacky výjimečně nezafungoval a tak se nakonec z bodového zisku radoval favorit.

Míra Hucl

Rychlé odkazy


Nejbližší akce

Žádné akce k zobrazení

další akce

Činnost podporují

Plzeňský kraj

Lubricant s.r.o.

Městský obvod Plzeň 4

Sportovní portál města Plzně

Kooperativa pojišťovna a.s.

Nadace sportující mládeže

Česká spořitelna, a.s.

INVESTIČNÍ KLUB, a.s.

Jiří Trampota - FITSPORT

WPB Capital

Chválenda - Restaurace Slovany

Lékárna na Slovanské

Město Plzeň


Počítadlo přístupů

Počítadlo přístupů od 3.10.2010
od 4.10.2010


     
© 2008 - 2023 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka | webmaster: adminZAVINACsokoldoubravkaTECKAcz
Vytvořil Tomáš Přinda | Spravuje Tomáš Borkovec