Den doubraveckého Sokola

Zhodnocení

Den doubraveckého sokola, Sokolovna, nové zázemí, krásné hřiště, objednané počasí. To vše tvořilo atmosféru Dne doubraveckého sokola. Konal se volejbalový turnaj, tělocvična byla k dispozici na badminton a stolní tenis, hřiště vítalo děti s doprovodem a lákalo je na sport i na hru. Díky všem návštěvníkům, díky všem organizátorům a díky vedení župy na návštěvu našeho areálu.
Eva Žižková

Fotogalerie

Pozvánka

Nové beachové kurty, revitalizovaný trávník a zrekonstruované zázemí sportovišť - to jsou nejnovější "zásahy" do sportovního areálu Tělocvičné jednoty Sokol Plzeň - Doubravka. Probíhaly postupně a uskutečnily se i díky finanční podpoře Magistrátu města Plzně, Městského obvodu Plzeň 4 a mateřské střešní organizace - České obce sokolské.

Výbor T. J. Sokol Plzeň - Doubravka zve doubraveckou veřejnost (a samozřejmě nejen ji) k návštěvě areálu: Den doubraveckého Sokola pořádá v sobotu 19. září 2009. V průběhu dne si zájemci mohou prohlédnout celý areál, seznámit se se současnou nabídkou sportovních aktivit a samozřejmě si je také vyzkoušet. Antukové kurty budou připravené pro volejbal, nohejbal i tenis, beachové kurty pak přivítají ty, kteří dají přednost volejbalu na písku. Otevřena bude i tělocvična s přísálím s nabídkou badmintonu a stolního tenisu. Připravena bude také velká trampolína a den zakončí hodina aerobicu. Na své si přijdou i nejmenší návštěvníci: čeká na ně venkovní velká skluzavka a na travnaté ploše pro ně pořadatelé připraví různé soutěže. Ani v případě špatného počasí však není ztraceno, "sportovní" disciplíny by byly přesunuty do tělocvičny, a disciplíny "hrajeme si" do přísálí. Získané žetony si pak budou moci proměnit za drobné ceny podle vlastního výběru. Sportovci i ostatní návštěvníci se budou moci občerstvit v restauraci Havránek, která je součástí areálu.

Návštěvníci se také budou moci seznámit s tím, jaké další úpravy areál čekají v nejbližším období. Výbor má v úmyslu dokončit úpravy doskočiště, doplnit dětský koutek lezeckými prvky, instalovat venkovní ping-pongový stůl, ale také vybudovat hřiště na petangue.

Využití všech sportovišť bude v sobotu 19.září po celý den bezplatné. Pokud chcete mít jistotu, že se na svoji oblíbenou sportovní aktivitu se svými přáteli opravdu dostanete, rezervujte si ji na tel.č. 602 169 692. Jsme připraveni Vám vysvětlit pravidla, případně pro jednotlivé sporty dodat rozhodčí. Samozřejmě Vám také zapůjčíme potřebné vybavení (míče, sítě, rakety, míčky).

Rámcový program Dne doubraveckého Sokola
9.00 otevření všech sportovišť
10.00 - 12.00 soutěže pro děti
15.00 - 17.00 soutěže pro děti
19.30 - 20.30 aerobic
21.00uzavření všech sportovišť

Nabídka aktivit po celý den

V místnosti cvičitelského sboru, v předsálí a v suterénní chodbě bude umístěna výstavka s dokumenty z historie T. J. a fotografie z realizovaných úprav. K dispozici budou také plány na další přestavbu zařízení a nabídka připravovaných sportovních a sportovně- společenských akcí.

Výbor T. J. Sokol Plzeň - Doubravka srdečně zve zájemce o sportování k návštěvě. V případě nepříznivého počasí se plně soustředíme na aktivity uvnitř zařízení.

Činnost podporují

Nadace sportující mládeže


Městský obvod Plzeň 4


Magistrát města Plzně  

Kooperativa pojišťovna a.s.
     

Úvod :: Areál :: Akce :: Sokolská všestrannost :: Sportovní oddíly :: Fotogalerie :: Historie :: Reklama v areálu :: Kontakt
© 2008 T.J. Sokol Plzeň - Doubravka :: webmaster: prindatomasZAVINACseznamTECKAcz

Valid XHTML 1.0 Strict                Valid CSS!