Oddíl Volejbalu

Volejbal má v Sokole Doubravka dlouhou a úspěšnou historii. V současnosti je v oddíle volejbalu registrováno 50–60 členů soutěžního nebo rekreačního zaměření. Družstva jsou složena převážně z bývalých odchovanců, kteří se snaží udržovat v Doubravce tradici kvalitního volejbalu. Naším úkolem pro další období je věnovat pozornost výchově nové generace mladších hráčů, aby bylo zajištěno pokračování sportovní činnosti oddílu i v budoucnu.

Mužstva muži A, muži B a ženy hrají pravidelně v městském přeboru, soutěži Českého volejbalového svazu. Muži A se v konkurenci plzeňských volejbalových oddílů pravidelně umisťují na předních příčkách. V sezónách 2015/2016 a 2017/2018 v městském přeboru zvítězili..

Aktuální tabulky soutěží sezony 2020/2021 jsou:

Muži - I. třída Plzeň-město

Tabulka

Ženy - I. třída Plzeň-město

Tabulka

Pokud Vás zajímá doubravecký volejbal, přijďte fandit při utkáních na kurty Sokola Doubravka nebo ještě lépe si přijďte sami zahrát. Volejbalové i beachvolejbalové kurty je možné pronajmout (Rezervace), přidat se také můžete ke skupině rekreačního volejbalu. Pokud hledáte možnost hrát volejbal na soutěžní úrovni, můžete se domluvit a zkusit trénink družstev mužů nebo žen.

Jan Kopp, předseda oddílu volejbalu

Aktuality v kategorii volejbal

Bohužel tady není žádná aktualita :(