Adventní procházka

Moje milé děti,

sokolík Pepa už vás dlouho neviděl a je z toho vážně moc smutný. Potřeboval by nějak potěšit. Dostala jsem takový nápad, že bychom se sešli příští neděli 13. 12. 2020 ve 14 hodin před sokolovnou u těch schůdků vedle vchodu. Já tam budu s Pepu na vás čekat. Pepa si určitě připraví pro vás nějaké úkoly, jak ho znám. Na cvičení venku není moc dobré počasí, uděláme si procházku do nejbližší přírody a tam si trochu pohrajeme. Můžete jít jenom se mnou nebo se mohou procházkou potěšit i vaši rodiče. Taky ráda uvidím i vaše sourozence. Procházka by trvala asi dvě hodiny. Ať mi rodiče tak do středy napíší, kolik dětí přijde, aby Pepča věděl, jak moc se má těšit :). Kdybyste si to rozmysleli na poslední chvíli a přišli bez přihlášení, tak to taky zvládneme.

Moc se na vás těším. Snad vás ještě poznám, určitě jste vyrostli.

Kdybyste potřebovali nějaké další informace, tak mi kdykoliv zavolejte na 606549356.

Vaše Jitka

PS: zatímco vám píšu, se mi trošku připálily perníčky :)

Datum vložení: 08.12.2020 | Zobrazeno: 409x

Použité koloběžky k prodeji